Account Executive – P&G

INSTORE POWER PROVIDER S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Viitorul coleg se va alătura echipei din cadrul Diviziei Procter & Gamble și va oferi suport în vederea gestionării cu succes a proiectelor, lucrând în stransă legătură cu reprezentanții companiei din field.

Te invităm să te alături echipei Instore Power Provider, dacă:
  • Ai minimum 1 an experiență pe o poziție similară: junior/asistent project manager, client service;
  • Ai experienta in domeniul de merchandising - reprezinta avantaj;
  • Ai cunoștințe, nivel mediu, MS Office (Word, Excel, Power Point) ;
  • Ai capacitate de sinteză și analiză;
  • Ai abilități excelente de comunicare interpersonală și abilități de lucru în echipă;
  • Ai orientare către client.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Vei urmări fluxul de informații privind derularea proiectelor și vei păstra evidența privind respectarea termenelor de execuție;
  • Vei urmări, gestiona, corecta și centraliza rapoarte din Field;
  • Vei centraliza deconturi;
  • Vei întocmi și transmite diverse rapoarte, analize, informării de proiect către echipa de Field;
  • Vei realiza analize de date și rapoartele cu Key Insights, conform specificului proiectului.

Salarizare și beneficii:
  • Pachet salarial format din salariul fix + tichete de masă;
  • Abonament clinică medicală;
  • 50 % reducere Abonament sala fitness;
  • Birthday off – zi liberă cu ocazia zilei de naștere;
  • Bloodday off – zi liberă pentru donare sânge(suplimentar celei oferite conform legislației);
  • Echipament de lucru: telefon; laptop.

Suntem INSTORE POWER PROVIDER, companie românească fondată în 2006, lider pe piața serviciilor de retail marketing din România oferind soluții integrate pentru majoritatea companiilor din domeniul bunurilor de larg consum (FMCG), precum Procter&Gamble, Heineken, Friesland, Mars, PepsiCo, Nestle, Lactalis etc. dar și din alte domenii, precum Vodafone, Samsung și Philips.

Compania are peste 2 300 de angajați și este prezentă în România, Republica Moldova și Bulgaria, atât în marile lanțuri de magazine de retail cât și în comerțul tradițional și HORECA, în total peste 33 000 de puncte de vânzare.

Publicat 1 Oct. 2022 Reactualizat 30 Oct. 2022 Expiră 1 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.