Publicat 24 Ian 2007 | Reactualizat 22 Feb 2007 | Expiră 24 Feb 2007

account executive/ new business

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Licentiat in psihologie, preferabil cu experienta de Customer Care/Service, abilitati de vanzare; Abilitati excelente in a prezenta produsele firmei (probe psihologice, manuale, training);
Abilitati de comunicare si de negociere

Descrierea jobului

Administrarea si dezvoltarea permanenta a portofoliul de clienti;
Desfasurarea de activitati specifice contului (prezentare, ofertare, negociere, derulare);
Identificarea si contactarea clientilor potentiali;
Vanzarea catre client a produselor firmei.
Salariu fix plus bonus la depasirea plafonului de vanzari
Acoperirea partiala, pana la un plafon dat, a costurilor convorbirilor telefonice profesionale sau personale

D&D Consultants este companie romaneasca de consultanta, specializata in adaptarea, etalonarea, publicarea si distributia de instrumente psihometrice.Obiectivul primar al D&D Consultants este acela de a aduce in Romania sub licenta cat mai multe din probele psihometrice consacrate la nivel international. Pt. detalii: www.testcentral.ro.

Expirat
account executive/ new business  -  D&D CONSULTANTS GRUP SRL