Publicat 27 Mai 2005 | Reactualizat 14 Iun 2005 | Expiră 27 Iun 2005

Account Executive - HTML

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
Esti candidatul ideal daca ai:
- cunostinte avansate de editare HTML (nu design, ci codare), in special legate de lucrul cu tabele si utilizare css
- experienta anterioara minim 1 an intr-o pozitie similara
- abilitati de comunicare interpersonala si de lucru in echipa
- cunostinte avansate de prelucrare poze reprezinta un avantaj
- cunostinte de Flash reprezinta un avantaj
- cunostinte depanare IT (hardware + software) reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

editarea de documente HTML (deci nu design)
o introducerea de texte
o formatare texte si layout
- taierea de layout-uri de website-uri din formate de poza in HTML
- prelucrare poze
- sprijin pentru activitatile de marketing, IT, office management

Detalii la http://www.kinecto.ro

Descrierea companiei

Kinecto Permission Marketing concepe si implementeaza
programe de comunicare si loializare pentru firme din domeniul
business-to-business si pentru retaileri mijlocii si mari.
De doi ani sprijinim eforturile de marketing a zeci de firme
din toate industriile (de la consultanta si training
la auto si retail) si de toate marimile (de la start-up-uri
la multinationale).

Expirat
Account Executive - HTML  -  Kinecto Permission Marketing

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles