Publicat 23 Feb 2008 | Reactualizat 23 Mar 2008 | Expiră 25 Mar 2008

account executive / client service

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare;
- abilitati in comunicare, usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
- atitudine pozitiva, initiativa, dinamism;
- aspect profesional-business;
- incadrare rapida in structura organizatiei;
- posibilitatea de a acumula cunostinte tehnice strict necesare activitatii.

Descrierea jobului

- administreaza relatia cu clientii existenti;
- realizeaza documentele/sarcinile de serviciu interne;
- se intalneste cu clientul si mentine corespondenta cu acesta;
- redacteaza ofertele tehnico-economice de produse si servicii;
- mentine relatia cu celelalte departamente din firma in vederea finalizarii proiectelor;
- salariu fix: 500 euro;
- comision din vanzari;
- program de fidelizare atractiv.

- grup de firme specilizat in importul de materiale promotionale si productie publicitara /imprimerie
www.abth.ro
- prima firma din grup a luat fiinta in 1993;
- cifra de afaceri cumulata: 2 mil euro;
- 45 angajati.

Expirat
account executive / client service  -  abth

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles