Publicat 29 Ian 2008 | Reactualizat 10 Feb 2008 | Expiră 12 Feb 2008

ACCOUNT EXECUTIVE - BTL

CONFIDENTIAL
4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare - ( specializarea in marketing constituie un real avantaj)
- Experienta pe un post similar intr-o companie de BTL si/sau marketing
- Abilitati de comunicare excelente
- Cunoasterea si utilizarea limbii romane foarte bine
- Cunoasterea si utilizarea limbii engleze fluent
- Cunoasterea si utilizarea pachetului office foarte bine
- Bun organizator, capacitatea de a urmari mai multe proiecte simultan, capacitatea de a prioritiza sarcini multiple si de a urmari solutionarea acestora
- Experienta directa de coordonare si administrare a proiectelor
- Initiativa, flexibilitate si capacitate analitica
- Experienta relevanta in lucrul cu bugete inflexibile si dead-line-uri
- OPEN MINDED, OM DE ECHIPA, LUPTATOR

Descrierea jobului

Clientul nostru a devenit unul dintre liderii de piata din domeniul sau de activitate- servicii de marketing, cercetare de piata, BTL- si continua sa inregistreze realizari deosebite prin incheierea de noi colaborari cu multinationale de prestigiu (ce sunt principalii consumatori de astfel de servicii in Romania). Datorita acestei dezvoltari sustinute suntem in cautarea a doi ACCOUNT MANAGER care sa asigure legatura cu clientii cheie si administrarea proiectelor acestora in cele mai bune conditii si cu eficienta maxima

Responsabilitati:
- Crearea campaniilor de marketing la cererea clientilor
- Bugetarea proiectelor de marketing
- Organizarea si coordonarea implementarii proiectelor respective, prin intermediul departamentelor specializate
- Administrarea bugetelor pe durata derularii proiectelor
- Asigurarea finalizarii intocmai si la timp a proiectelor coordonate
- Evaluarea finala a proiectelor
- Diverse raportari

Descrierea companiei

Agentie de recrutare

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ACCOUNT EXECUTIVE - BTL  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles