Publicat 24 Oct 2005 | Reactualizat 20 Nov 2005 | Expiră 24 Nov 2005

Account Executive, Account Representative, New bussines

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Portofoliu de clienti
Abilitati excelente in a prezenta servicile firmei
Abilitati de comunicare si de negociere
Tinuta business
Experienta in domeniu constituie un avantaj

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
-Identificarea si contactarea clientilor potentiali
-|Vanzarea| catre client a serviciilor oferite de agentie:
print design, web design, productie tipografica, etc
-Desfasurarea de activitati specifice contului (prezentare, ofertare, negociere, derulare)
-Administrarea si dezvoltarea permanenta a portofoliul de clienti

BENEFICII:
Salariu si comision atractiv, bonusuri pe trepte, training, flexibilitate, job part-time/full time, posibilitatea ocuparii unei functii de conducere

Agentie de publicitate ce ofera servicii complete de print design, web design, 3D multimedia,productie audio/video, productie tipografica.
www.infotrip.ro

Expirat
Account Executive, Account Representative, New bussines  -  Trip Media

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles