Publicat 26 Apr 2007 | Reactualizat 20 Mai 2007 | Expiră 27 Mai 2007

ABSOLVENT (LICENTIAT 2006) FACULTATE pt. POSTUL DE VANZATOR LUBRIFIANTI

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

TANAR, ABSOLVENT DE FACULTATE 2006, CU DEOSEBITE ABILITATI DE NEGOCIERE. INTELIGENT, PERSUASIV, CONVINGATOR, CU MULT BUN SIMT. DORITOR DE AFIRMARE SI URCARE PE SCARA SOCIAL-PROFESIONALA.

Descrierea jobului

DUPA SCURTE CURSURI DE SALES, CUNOASTERE PRODUSE (LUBRIFIANTI) SI UN STAGIU DE PRACTICA, URMEAZA SA PREIA RESPONSABILITATILE UNUI AREA SALES MANAGER (ASM).

COMPANIE INFIINTATA IN ANUL 1991. DEZVOLTA INCEPAND CU ANUL 2007 O DIVIZIE DE IMPORT - COMERT - DISTRIBUTIE LUBRIFIANTI.

Expirat
ABSOLVENT (LICENTIAT 2006) FACULTATE pt. POSTUL DE VANZATOR LUBRIFIANTI  -  Electronic Expert

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles