Publicat 14 Aug 2019 | Expiră 13 Sep 2019

Șofer distribuitor

3 posturi

Candidatul ideal

-responsabil
-sociabil
-punctual

Descrierea jobului

Distributie la domiciliul clientului a bidoanelor de apa plata la diferite cantitati conform documentelor insotitoare.Incarcarile se fac din depozitul din Bucuresti Se asigură cazarea gratuită în apartamentul firmei,masina de serviciu, telefon și acoperirea tuturor cheltuielilor de întreținere (apă, energie electrică, gaze, internet).
Salariu motivant +bonusuri in functie de performante.
Deținerea unui permis de conducere categoria B, cu o vechime de cel puțin 3 ani, constituie un avantaj.

Apa Talea este o companie specializată în îmbutelierea apei de izvor și prestarea de servicii de livrare a acesteia către clienți, persoane fizice sau firme, în Prahova, București și Brașov.
Detalii despre noi găsiți pe site-ul www.apa-talea.ro

Șofer distribuitor  -  SC APA TALEA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles