Publicat 10 Ian 2019 | Reactualizat 18 Ian 2019 | Expiră 09 Feb 2019

Șofer de camioane și utilaje de construcții

5 posturi |  Aplicare externa
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.

Candidatul ideal

  • Operarea și conducerea camioanelor și a echipamentelor de construcții
  • Activități generale în domeniul construcțiilor subterane
  • Experiențe practice în domeniul sus menționat
  • Permisul de conducere clasa B este necesar

Descrierea jobului

Vă oferim, de asemenea, cazare adecvată, un contract pe durată nedeterminată și vă punem la dispoziție asistență la mutarea și integrarea în Germania.

Angajații vorbitori de limba română cu vechime în companie vă vor ajuta la dobândirea limbii germane și inițierea în muncă.

Sunteți interesați? Interviurile de angajare vor avea loc în Cluj- Napoca.

Vă rugăm să trimiteți online un CV la adresa:
podanie@demir-gmbh

Grupul de firme Demir este specializat în construcția de sisteme energetice și de comunicații (construcția de conducte și construcții subterane) în zona metropolitană din Nürnberg de peste 30 de ani.

Ne datorăm poziția noastră puternică pe piață datorită standardelor de înaltă calitate și fiabilitate și nu în ultimul rând angajamentulu personal al celor 120 de angajați.

Oferim un mediu de lucru prietenos și comfortabil, domenii de lucru variate, echipamente excelente, și condiții de lucru de ultimă oră.

În plus, față de oportunitatea de dezvoltare personală, pentru noi este importantă o remunerație legată de performanță și un loc de muncă garantat pe termen lung.

Ai aplicat
Șofer de camioane și utilaje de construcții  -  Demir GmbH