Publicat 23 Iun 2020 | Reactualizat 21 Iul 2020 | Expiră 24 Iul 2020

Șef echipă confecții textile

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie să dețină:

calități de leader
cunoștințe practice de cusut articole de confecții
capacitatea de a urmări și atinge obiectivele pe termen scurt și mediu
flexibilitate în gândire
simț al calității pronunțat
personalitate structurată, organizată, conștiincioasă, proactivă

Descrierea jobului

Jobul presupune organizarea și coordonarea fluxului pe o bandă de producție în conformitate cu obiectivele și standardele de calitate ale companiei.

Responsabilități
Răspunde pentru îndeplinirea zilnică a cerințelor cantitative și calitative printr-o abordare proactivă consecventă.

Beneficii:
pachet salarial motivant, tichete de masă, decontare integrală transport, asigurare medicală, un mediu de lucru dinamic și plăcut

Held Fashion S.R.L. este o companie producătoare de confecții textile pentru femei, prezentă de peste 20 ani în Cluj-Napoca. Producem articole vestimentare de calitate superioară (tricouri și jachete), sub marca germană Frank Walder. Prețuim și valorificăm cunoașterea și competența angajaților noștri, reușind să facem față cu brio tuturor provocărilor.

Expirat
Șef echipă confecții textile  -  HELD FASHION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles