Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 03 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Şef punct de lucru

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Societatea HeidelbergCement România SA organizează un proces de selecție pentru ocuparea a 2 posturi vacante de Şef punct de lucru, pentru punctele de lucru Staţia de betoane Târgovişte şi Staţia de betoane Piteşti.

Cerințele postului
Studii și experiență:
- absolvent de minim superioare, preferabil în domeniul construcţiilor sau economice;
- minim 3 ani în conducerea unui punct de lucru, preferabil staţie de betoane;
- constituie avantaj experienţa de lucru în vânzări.

Cunoştinţe şi abilităţi necesare:
- concentrare pe rezultate şi eficienţa proceselor;
- abilităţi de organizare personală;
- abilități de comunicare și lucru în echipă;
- orientare către cerințele pieței și nevoile clienților;
- abilitatea de rezolvare a problemelor;
- competenţe analitice şi strategice;
- spirit inovativ şi antreprenorial.

În cazul în care considerați că îndepliniți cerințele de mai sus și sunteți interesat/ă de acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs., până la data de 17 martie 2019.

Doar candidaţii care corespund profilului comunicat vor fi contactaţi.

Descrierea jobului

Principalele responsabilități:
-Coordonează activitatea punctului de lucru, inclusiv activitatea de vânzare și producere a betonului;
-Coordonează activitatea de întreţinere a instalaţiei de preparare a betonului;
-Coordonează procesul de aprovizionare cu materii prime necesare producţiei;
-Coordonează activitatea de transport a betonului la beneficiari;
-Organizează şi asigură controlul producţiei fabricate în scopul asigurării calităţii şi conformităţii produselor fabricate;
-Prospectează piaţa specifică, identifică clienţi, negociază şi semnează contracte de vânzare beton şi servicii în conformitate cu procedurile în vigoare;
-Asigură obţinerea, actualizarea, reînnoirea autorizaţiilor şi oricăror documente necesare derulării activităţii punctului de lucru;
-Organizează şi asigură circulaţia şi arhivarea documentelor pentru toate activităţile care se desfăşoară în punctul de lucru condus;
-Reprezintă societatea în relaţiile cu clienţii, terţii, furnizorii în zona sa;
-Asigură integritatea patrimoniului societăţii, aferent punctului de lucru aflat sub conducerea sa.

HeidelbergCement România SA este unul dintre cei mai importanți producători de ciment, betoane și agregate de pe piața locală, membru al grupului german HeidelbergCement.

HeidelbergCement România SA deține trei fabrici de ciment, situate la Tașca, Fieni și Chișcădaga, 21 stații de betoane, 7 cariere și 5 balastiere de agregate.

Compania produce și comercializează ciment și betoane de diverse clase (de înaltă rezistență, pentru îmbrăcăminți rutiere, pentru lucrări hidrotehnice, de uz general și poriment), precum și agregate de carieră și de balastieră.

Expirat
Şef punct de lucru  -  HeidelbergCement România S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles