Gratis

FARMACIST-PIATA VETERANILOR / ASISTENT DE FARMACIE- CHIAJNA

SC FARMACIA BAJAN SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

IMPLICAT SI DORNIC DE MUNCA

FARMACIST-PIATA VETERANILOR SECTOR 6 ( ZONA CORA)

ASISTENT DE FARMACIE - CHIAJNA STR REZERVELOR 67 langa LIDL

SALARIU ATRACTIV

Descrierea jobului

SALARIU PE CARTEA DE MUNCA INTEGRAL ( nu ca la alte farmacii concurente)

BONURI DE MASA LA VALOARE MAXIMA 40RON/ZI ( 800-920 RON / luna in functie de numarul de zile lucratoare)

5 BONUSRI LUNARE/ANUALE IN FUNCTIE DE PERFORMANTE

Descrierea companiei

FARMACIA CU NUMARUL 5 DIN ROMANIA DESCHISA DIN 1991

FARMACIST -PIATA VETERANILOR SECTOR 6 BUCURESTI ZONA CORA

ASISTENT DE FARMACIE - CHIAJNA STR. REZERVELOR langa LIDL
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024