Gratis

Planner / Coordonator transport international

LUSCAN COM SRL

Candidatul Ideal

- atitudine pozitiva,pro-activa si orientata catre rezultat;
-meticulos, atent la detalii, bun cunoscator al geografiei Europei;
-obligatoriu cunoscator al limbii engleze si germane la nivel conversational;
-sa aiba spirit de echipa
- Cunoștințe de operare pe calculator (MS Office)
- Bune cunoștințe despre Reg 1054/2020 (561/2006 - Conducerea șoferilor și timpul de lucru)
- Minimum 2 ani de experiență în industria transporturilor/planificare

Descrierea jobului

Sarcini:
- Urmărirea executării corecte a comenzilor.
- Dirijează asupra productivității camioanelor din întreaga flotă
- Conduce în ceea ce privește executarea la timp a comenzilor și a curselor.
- Actualizează comenzile și camioanele în timp util și în mod eficient
- Comunică cu clienții și cu departamentele de servicii

Beneficii:
- Pachet financiar bun 6000-8000 RON net
- Bonus in functie de realizări
- Mediu de lucru pozitiv
- Utilizarea utilizării tehnologiei de monitorizare de ultimă generație

Încă de la înființare, din anul 1992, politica firmei a fost orientată spre satisfacerea, în cel mai înalt grad a cerințelor și exigențelor clienților, prin asigurarea unei calități ridicate a agregatelor livrate și a serviciilor prestate, precum si prin comunicarea permanentă cu beneficiarii noștri pentru a putea anticipa nevoile și așteptările acestora.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024