Gratis

Contabil Sef

RTH PREMIUM SERVICES

Candidatul Ideal

- Studii superioare de specialitate (finante/contabilitate) - Absolvirea Academiei de Studii Economice reprezinta un avantaj;
- Calificare profesionala in meseria de contabil;
- Cunostinte de contabilitate financiara si cunoasterea legislatiei fiscale;
- Experienta in domeniu de minim 5 ani-experienta in domeniul hotelier reprezinta un avantaj;
- Abilitati de conducere a echipei;
- Cunostinte foarte bune operare PC (MS Office), Charisma;
- Abilitatea de gestionare a datelor;
- Initiativa, spirit practic;
- Abilitate foarte buna de comunicare;
– Persoana organizata, dinamica;

Descrierea jobului

Conducerea si gestionarea intregului department financiar-contabil si contribuirea la luarea deciziilor strategice
Intocmirea si verificarea lunara a balantei si analiza soldurilor
Asigura inregistrarea corecta si la timp a tuturor operatiunilor financiar-contabile ale companiei
Verifica gestiunea stocurilor
Intocmirea si depunerea declaratiilor lunare si a situatiilor financiare
Analiza conturilor de venituri si cheltuieli si raportarea rezultatelor
Asigura efectuarea auditului anual si intocmeste situatiile financiare
Asigura respectarea politicilor si procedurilor contabile
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024