Gratis

Contabil Sef

NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Cunoastere a programului Charisma
  • Experienta in domeniu
  • Studii superioare in domeniul financiar contabil
  • Cunoasterea Codului fiscal

Descrierea jobului

  • Tinerea evidentei contabile si financiare.
  • Evidenta productiei pe faze de fabricatie
  • Organizeaza,conduce si raspunde de desfasurare a activitatii financiare a societatii.
  • Raportari lunare catre Anaf si alte institutii ale statului.
Avantaje:
  • Se lucreaza intr-un sistem modern si integrat
  • Tichete de masa in valoare de 30 lei.

NH & H PRODUCTION EUROPE SRL se situeaza intre liderii de piata din Romania, fiind o companie cu capital pur romanesc. Produsele noastre se afla intre produsele de top pe piata, primind cele mai bune aprecieri.

Cu o capacitate de productie ridicata si cele mai bune echipe de cercetatori si tehnicieni in domeniu, produsele noastre se adreseaza atat companiilor interesate in a-si dezvolta marca proprie cat si retelelor de magazine si farmacii.

Facilitatile moderne de productie cu multiple linii tehnologice de ultima generatie cat si cu ingrediente de top, permit NH&H sa produca cantitati mari la preturi extrem de competitive. Toate produsele noastre indeplinesc normele de calitate impuse de Uniunea Europeana, NH&H fiind certificata ca producator european de produse cosmetice si dezinfectanti, conform normelor ISO 9001 si GMP.

Toata gama de produse este dezvoltata in laboratorul propriu, respectand ultimele trenduri internationale si descoperiri stiintifice in domeniu, prioritizand tendinta actuala pentru respectarea normelor ecologice, dar mai ales grija noastra fata de pielea dumneavoastra si in mod special a nou nascutilor.

De asemenea beneficiem de o colaborare fructuoasa cu cei mai mari producatori de produse chimice si ambalaje, utilizand cele mai bune ingrediente si formule cosmetice de origine organica, atent alese, la cele mai inalte standarde farmaceutice.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024