Gratis

Clerk Support (Operator facturare) - Zona Cernica

Prisum Healthcare

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare - constituie avantaj;
Experienta pe un post similar;
Experienta in utilizarea unui ERP – constituie avantaj;
Experienta in utilizarea pachet de baza Microsoft Office;
Capacitate de concentrare, organizare, calitate si atentie la detalii;
Orientare catre clienti, bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala si lucru in echipa;
Bune abilitati de gestionare a mai multor sarcini simultan, capabila sa respecte termenele limita;
Atitudine proactiva, initiativa si creativitate.

Descrierea jobului

  • Emite facturi in baza documentelor emise in depozit (note de colectare);
  • Emite facturi de retur conform procedurilor si circuitului informational implementat;
  • Inregistreaza reclamatiile in ERP / dupa implementare CRM preia reclamatiile si le rezolva conform procedurilor implementate;
  • Mentine evidenta facturilor pentru verificarea confirmarii acestora la client/depozit;
  • Introduce in baza de date, in nomenclatorul clienti, toti clientii noi pe baza fiselor formular primite de la departamentul sales/ calitate;
  • Participa la inventarieri de stoc ori de cate ori este necesar acest task pentru rezolvarea reclamatiilor primite;
  • Initiaza investigatia unei reclamatii si o finalizeaza prin concluzii;
  • Indosariaza si arhiveaza documentelor primite;
  • Mentine relatia cu clientii interni ai companiei.

Beneficii:
  • Pachet salarial motivant, in conformitate cu studiile, experienta si abilitatile;
  • Tichete de masa;
  • Prime cu ocazia diverselor sarbatori;
  • Bonus de performanta, direct proportional cu performanta companiei si cea individuala;
  • Buget lunar alocat pentru beneficii flexibile (abonament medical in cadrul unei retelei private de sanatate/ tichete de vacanta/ pensie privata);
  • Decontare transport (STB & METROREX);
  • Concediu de odihna raportat la vechimea totala in munca;
  • Cafea, ceai si apa la birou;
  • Facilitati bancare;
  • Training-uri de specialitate pentru dezvoltarea competențelor necesare postului;
  • Mediu de lucru profesionist si competitiv, insa in acelasi timp prietenos, care te va ajuta sa te dezvolti si sa inveti continuu.

Prin aplicarea la acest job esti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind Protectia Persoanelor Fizice in ceea ce priveste Prelucrarea Datelor cu Caracter Personal.
Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.
In cazul in care experienta profesionala va fi considerată potrivita cu cerintele postului, va vom contacta in vederea stabilirii unui interviu.

Descrierea companiei

Dedicated to Life. Naturally.

Viziunea Prisum este aceea de a se dedica Vieții. Respectăm Viața în toate formele sale: natură, oameni, animale. Suntem dedicați acestui vis de a face bine celor din jur. De aceea am ales să oglindim această viziune în "mantra" care ne călăuzește: "Prisum. Dedicated to Life. Naturally."

Fondată în 1994, compania Prisum este dedicată îmbunătățirii sănătății printr-o gamă largă de produse și servicii.
Ne ducem la îndeplinire Misiunea, parcurgând pași zi de zi în direcția pe care ne-am propus-o.
Suntem dedicați consumatorilor noștri prin oferirea unor produse și servicii care să le îmbunătățească sănătatea și astfel, întreaga Viață.
Ne tratăm cu respect angajații, acționarii, partenerii de afaceri și clienții.
Oferim produse sigure, de înaltă calitate și rămânem preocupați în permanență de nevoile și dorințele consumatorilor noștri.
Credem că pasiunea cu care ne urmărim obiectivele, inspirația de care sperăm să dăm dovadă în alegerile făcute și curajul care ne caracterizează - sunt elementele necesare unei creșteri sănătoase.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024