Gratis

Tehnician tehnolog mecanic

S.C. ENERGOM S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii medii de specialitate / studii superioare (inginerie, economice, de gestiune);
  • Experienta pe o pozitie similara;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Spirit de observatie si organizatoric;
  • Capacitate de lucru in echipa;
  • Spontaneitate, operativitate si flexibilitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Pregatirea documentatiei tehnice si a materialor (piese, componente, etc.) in vederea prelucrarii;
  • Alocarea documentatie tehnice aferente materialelor de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄prelucrat;
  • Gestionearea materialelor care i se încredinţează;
  • Distribuirea in atelier si informarea operatorilor privind existenta documentatiei si a materialelor de prelucrat, in zonele aferente procesului tehnologic;
  • Colectarea si completarea informatiilor privind stadiul de executie al pieselor in tabelul de urmarire piese;
  • Completarea documentatie tehnice aferenta pieselor masurate de catra ctc.
Beneficii:
  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa, in valoare de 30 lei/zi;
  • Decontare transport;
  • Abonament medical;
  • Prima de performanta pana la 1 salar net, la final de an.

Companie 100% franceză, parte a grupului Gonzales, înființată în anul 2002, Energom peste 22 ani de experiență în integrarea de tablouri electrice și echipamente electromecanice: conveioare, bancuri de test, mașini speciale.

Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 1 Iun. 2024