Gratis

Project Manager - Proiectare

CONCRETE & DESIGN SOLUTIONS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Descriere job:
Coordonarea eficientă a tuturor activităţilor proiectului în vederea atingerii obiectivelor stabilite la cele mai înalte standarde de calitate.
  • Experienta relevanta in functia de Project Manager;
  • Coordonare proiecte din pozitia de Project Manager;
  • Capacitati de gestionare/optimizare bugete;
  • Eficienta de organizare, programare, urmarire lucrari;
  • Cunoasterea limbii engleze;
  • Operare PC: Word, Excel, alte programe – în funcţie de proiect;
  • Cursuri de Project Management;
  • Studii superioare, de preferat în domeniul de activitate pentru care se implementează proiectul;
  • Minimum 3 ani experienţă în lucrul pe proiecte în domeniul de activitate specific.

Descrierea jobului

  • Analiza contractelor de lucrari, verificarea conditiilor si obligatiilor contractuale in faza initiala a demararii proiectului
  • Promovarea strategiilor pentru optimizarea activitatilor din cadrul proiectului;
  • Evaluarea si urmarirea incheierii contractelor cu antreprenorii si subantreprenorii de specialitate, cu furnizorii de materilale si colaboratorii pentru prestari servicii;
  • Alocarea de resurse si distribuirea acestora pe santier;
  • Planificarea termenelor, conceperea si urmarirea platii la termen a acestora;
  • Evaluarea competentei personalului din subordine;
  • Supravegherea permanenta a desfasurarii lucrarilor;
  • Monitorizarea progresului activitatilor;
  • Verificarea si raportarea costurilor in vederea incadrarii in buget;
  • Analiza costurilor in raport cu bugetul planificat;
  • Stabilirea si mentinerea unei legaturi stranse cu Beneficiarul;
  • Respectarea standardelor si procedurilor si aplicarea reglementarilor in vigoare;

Beneficii
  • Salariu motivant intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist;
  • Tichete de masa;
  • Teambuilding;
  • Bonus Craciun/Paste;
  • Cadou copii angajati Craciun,1 Iunie;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Companie cu peste 100 de angajati, cu o echipa completa (arhitecti, structuristi si ingineri de instalatii), tanara si dinamica, cu lucrari diversificate, dorind afirmarea in contextul actual prin furnizarea unor servicii premium, a unor proiecte corect elaborate, instrumentate si optimizate, dorind sa satifaca nevoile clientului si, totodata, sa respecte responsabil normativele si standardele in vigoare.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 11 Mai 2024