Zidari Samotori Dulgheri Sudori Necalificati

IZOREF CONSTRUCTII SRL
8 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Angajam personal calificat in constructii industriale, constructii refractare (fabrici de ciment, fabrici de aluminiu, etc)
  • zidari, samotori - caramida refractara (gen caramida de samota)
  • sudori
  • dulgheri
  • muncitori necalificati.
Santiere in tara si in strainatate
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Salariu atractiv in functie de performanta
Se ofera seriozitate, stabilitate
Se asigura echipament de protectie
Se acorda bani de mancare
Locul de munca: in tara si strainatate - nu in CLUJ-NAPOCA.
Informatii se ofera de Luni pana Vineri intre orele 08.30 - 17.00

Descrierea jobului

IZOREF CONSTRUCTII SRL, infintata in 1994 prezenta in piata constructilor refractare la nivel european.
www.youtube.com/watch?v=DiyKczOR_GU
www.youtube.com/watch?v=j0BbPYeyyUs
www.youtube.com/watch?v=XVhLiUt40Lo

Cu o experiență de peste 40 de ani compania noastra este una cu traditie in domeniu, fiind santierul din Cluj al Antreprizei de inzidiri refractare din fostul Trust de Izolatii pentru Lucrari Industriale Bucuresti (TILIB) si a continuat impunerea de standard inalte, pana in zilele noastre. A participat la constructia si intretinerea unora dintre cele mai importante lucrari de investitii din perioada 1969-1994.

In prezent, Izoref Constructii este o companie medie, cu aprox. 50 angajati, care continua impunerea unor standarde inalte de calitate si imbunatatirea lor in domeniul constructiilor refractare.

Izoref Constructii dispune de bază de depozitare şi productie, atelier de reparatii utilaje proprii, mijloace de transport şi manipulare materiale (camioane, motostivuitoare), mijloace de transport pentru transport personal (microbuze şi autoturisme).
Publicat 14 Febr. 2024 Reactualizat 13 Mart. 2024 Expiră 15 Mart. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.