Gratis

Website administrator (colegul de la site)

Asfalt Uscat S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui nou coleg / unei noi colege care sa ocupe functia de Website Administrator, sau si mai simplu cautam "colegul de la site" :)

Experienta intr-o pozitie similara nu este neaparat necesara insa credem ca este important sa fii pasionat de comertul online si deschis catre nou si daca mai esti si motociclist cu atat mai bine.

Ce ne ar placea de la tine:
  • Sa ai o atitudine pozitiva si sa iti placa sa lucrezi si in echipa, nu doar singur;
  • Sa ai cunostinte bune de MS Office, in special Excel, pentru gestionarea si actualizarea datelor;
  • Sa stapanesti bine limba engleza deoarece vei face multe traduceri;
  • Sa fii creativ, flexibil si original, sa fii atent la detalii si bine organizat;
  • Sa ai capacitatea de a lucra rapid si de a gestiona mai multe sarcini in acelasi timp si a le duce la bun sfarsit.

Descrierea jobului

Principalele tale responsabilitati vor fi:​
  • Actualizarea produselor prezente pe site prin descrieri, poze, preturi;
  • Adaugarea de produse noi prin import sau manual in functie de furnizor;
  • Procesarea datelor despre produse in xls si importul acestora in site;
  • Crearea descrierilor pentru produsele de pe site, folosind informatii si date tehnice de la furnizori sau alte surse;
  • Setarea campaniilor de reduceri prin actualizarea preturilor, landing page, categorii;
  • Imbunatarirea experientei utilizatorilor site-ului prin crearea de noi categorii, filtre, etc;
  • Crearea bazelor de date in xls pe baza informatiilor de la furnizori cu privire la coduri, marimi, denumiri;

Programul de lucru este de luni pana vineri de la 09:00 la 17:00 si activitatea se desfasoara la sediul nostru.

Beneficii:
  • Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si ambitioasa;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Oferta salariala atractiva;
  • Preturi speciale pentru angajati;
  • Posibilitate de dezvoltare in cadrul companiei.

Noi suntem Asfalt Uscat - distribuitor si magazin de echipamente si accesorii moto. Suntem una dintre cele mai mari firme de profil din Romania si de aproape 7 ani ne bucuram sa putem ajuta in fiecare zi comunitatea moto in alegerea celor mai potrivite echipamente si accesorii.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024