Publicat 06 Iun 2018 | Reactualizat 04 Iul 2018 | Expiră 07 Iul 2018

Web developer / Programator PHP in Iasi

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam programator web cu experienta, pentru dezvoltarea de solutii ecommerce intr-un mediu de lucru software de ultima ora.
Cerinte:
- Cunostinte foarte bune de programare web: PHP, MySQL, Javascript (jQuery), HTML, CSS
- Constituie avantaj experienta de lucru cu Symfony
- Cunostinte solide de OOP (Object Oriented Programming)
- Cunoasterea unui sistem de versionare (preferabil Git)
- Bun cunoscator al limbii engleze
- Disponibilitatea de a invata tehnologii noi
- Organizat, punctual, spirit de echipa

Descrierea jobului

Persoana selectata va fi responsabila cu:
- Crearea, dezvoltarea si implementarea aplicatiilor web care raspund cerintelor proiectului
- Testarea solutiilor software in conformitate cu specificatiile de realizare
- Mentenanta aplicatiilor implementate pentru a corecta eventualele erori

Beneficii:
Salarizare foarte atractiva in concordanta cu experienta
Posiblitate de specializare in Germania
Pauze de relaxare
Bonusuri in functie de rezultate
Masa inclusa / tichete de masa
Fresh / snack bar
Abonament sala
Abonament parcare Palas

De aproape 20 de ani Sologics are succes in mediul online si este unul dintre numele de top in Germania in realizarea de proiecte e-commerce durabile si de inalta calitatate. Incepand cu anul 2018 Sologics face parte din Grupul Nexus. Sub umbrela acestuia, in Siegen, Iasi si Langenfeld activeaza peste 70 experti in software development.

Expirat
Web developer / Programator PHP in Iasi  -  Sologics S.R.L.