Gratis

VULCANIZATOR

GN SYSTEMS INC SRL

Candidatul Ideal

Auto GNS angajează pentru postul de Vulcanizator, într-un service auto cu echipament modern din Focsani.
Sunt bineveniți la interviu atât candidații cu experiență cât și cei care nu au deloc experiență în domeniu.

Dacă ești serios și harnic și îți dorești un loc de muncă pe termen mediu sau lung, te așteptăm în echipa Auto GNS.

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Angajare cu contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonuri de masă
  • Mediu de lucru plăcut cu posibilitatea de dezvoltare profesională pe termen mediu și lung;
  • Programul este de luni până vineri, de la 8:00 până la ora 17:00, cu pauză de masă

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024