Gratis

Vopsitor

Cameron SLB Romania

Candidatul Ideal

Absolvent Scoala Profesionala/Liceu
Diploma/Curs de calificare Vopsitor
Experienta de lucru relevanta de minim 2 ani in productie , vopsire industriala
Cunostinte operare PC (Word, Excel)
Cunostinte despre instrumente de masurare

Descrierea jobului

Pregătirea şi acoperirea suprafeţelor cu substanţe peliculogene în scopul protejării anticorozive, respectând procedurile şi politicile companiei.

Oferim:

Compensatie ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄motivanta;
Tichete de masă (30 Ron/zi);
Prime de Paşte şi Crăciun;
Decont pentru transportul de la domiciliu la locul de muncă sau asigurat de către Companie;
Abonament servicii medicale;
Asigurare de viata;
24 de zile de concediu pe an;
1 pana la 7 zile libere suplimentare platite pentru recuperare fizica pe an, in functie de vechimea in munca;
Echipament de lucru asigurat de către Companie.

SLB este un angajator care ofera sanse egale de angajare. Candidatii sunt luati in considerare fara a se tine cont de rasa, culoare, religie, gen, orientare sexuala, identitate de gen, nationalitate, varsta, dizabilitati sau alte caracteristici protejate si reglementate prin lege.

Descrierea companiei

Company Profile:
Cameron is a global leader in providing flow equipment products, systems and services to the oil and gas and process industries. Offering a rich heritage of leadership with almost 176 years of continuous history, Cameron currently has more than 17, 000 employees working in a broad range of rewarding employment opportunities in more than 260 locations worldwide.

Does a challenging and dynamic career opportunity interest you? If your answer is yes, chances are we have a place for you at Cameron.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024