Gratis

Vopsitor - zugrav

OPUS MOD TRADE S.R.L.

Candidatul Ideal

-experienta minim 3 ani (vopsiri / zugraveli cu pompa airless);
-cunostinte de specialitate;
-se considera avantaj la angajare - permis cat. B;
-seriozitate, punctualitate.

Descrierea jobului

-Manevrarea materialelor, ansamblelor si subansamblelor;
-Pregatirea materialelor si sculelor pentru lucrarile de zugraveli si vopsire;
-Lucrari de pregatire suprafete penrru vopsire;
-Lucrari de vopsire;
-Curatare si intretinere scule, unelte, dispozitive si echipamente.

Beneficii:
-Pachet salarial motivant (in functie de abilitati si productivitate)
-Prime de sarbatori;
-Concediu pe an 25 zile.

Companie cu capital integral romanesc cu activitate in domeniul constructiilor si prelucrarilor mecanice.

Publicat 28 Apr. 2024 Reactualizat 28 Apr. 2024 Expiră 28 Mai 2024