Gratis

Vopsitor industrial

Dobra Finland Oy Ab
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență dovedită sau educație ca pictor industrial.
  • Competență în tehnici de aplicare a vopselei umede și operarea echipamentului.
  • Abilitatea de a interpreta specificații tehnice și cerințe de culoare.
  • Atenție la detalii și un ochi artistic pentru a crea finisaje impecabile.
  • Înțelegerea diferitelor tipuri de vopsele și a aplicațiilor lor.
  • Capacitate fizică de a sta în picioare perioade îndelungate și de a ridica greutăți moderate.
  • Mentalitate orientată către siguranță.
  • Suedeză, finlandeză sau engleză la un nivel de comunicare.

Descrierea jobului

  • Aplicarea uniformă și precisă a vopselelor umede/pulbere pe diverse suprafețe.
  • Pregătirea suprafețelor prin curățare, șlefuire și mascare.
  • Amestecarea vopselelor și selectarea metodelor de aplicare potrivite pentru diferite materiale.
  • Monitorizarea și ajustarea echipamentului de vopsit pentru a obține finisaje dorite.
  • Colaborarea cu echipa pentru a prioritiza fluxul de lucru și a îndeplini obiectivele de producție.
  • Asigurarea ventilației corespunzătoare și a măsurilor de siguranță în timpul procesului de vopsire.
  • Menținerea unui spațiu de lucru curat și organizat.

Descrierea companiei

Beneficii

  • Oportunități de îmbunătățire a abilităților și de creștere profesională.
  • Mediu de lucru colaborativ și de susținere.
  • Oportunități continue de formare și dezvoltare.
  • Ajutor cu toate înregistrările în cazul în care vă mutați din străinătate.
  • Posibilitatea de a închiria un apartament de la Dobra.
  • Posibilitatea de a închiria o mașină de la Dobra.
Angajăm imediat când găsim o persoană potrivită!
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024