Publicat 06 Aug 2019 | Reactualizat 13 Aug 2019 | Expiră 05 Sep 2019

Vopsitor detailing auto / plastice

2 posturi

Candidatul ideal

Persoana foarte atenta la detalii pentru departamentul refurbished produse IT al firmei.

Descrierea jobului

Vopsirea integrala a produselor care intra in categoria de refurbish: Laptopuri, Calculatoare, Monitoare

- Stabilirea lucrărilor de vopsire;
- Calcularea necesarului de materiale pentru realizarea lucrarii;
- Pregatirea produselor sub atenta indrumare a sefului de atelier inainte de vopsire (izolare, chituire, slefuire);
- Respectarea regulilor de securitate si a instructiunilor de lucru;
- Executarea acestora in termenele normate si la calitatea standardelor companiei;
- Depozitarea în siguranță a diluanților și a altor produse folosite în procesul de vopsire;
- Menținerea zonei de lucru curata și ordonata.

Avem cabina profesionala de vopsit si ustensile profesionale.

Locul de munca este situat pe Sos. de Centura - pod Afumati (langa Doraly). Se asigura transport din mai multe zone ale Bucurestiului si pe traseul Bucuresti - Urziceni.
Programul de lucru este Luni - Vineri in intervalul orar 8:00-17:00.

Suntem prezenti pe piata de IT din 1997. In ultimii ani suntem liderii din Bucuresti pentru IT-ul second hand si refurbished si in top 3 la nivel national . Punem accent pe seriozitate, corectitudine si calitatea produselor, orientati spre satisfacerea clientului. Suntem in continua dezvoltare si cautam persoane perfectioniste care vor sa se alature unei firme in continua expansiune.

Vopsitor detailing auto / plastice  -  Interlink Computer Shop