Gratis

VOPSITOR AUTO

CARL MANUFACTURING SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Experienta minima de 6 luni
Cunostinte in prepararea de lacuri si vopsele si utilizarea echipamentului necesar procesului de vopsire;
Persoana dinamica, organizata, metodica si orientata pe detalii;
Seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa

Descrierea jobului

  • Executarea operatiunilor de pregatirea a pieselor si a suprafetelor de vopsit
  • Efectueaza interventii si operatiuni de vopsitorie;
  • Respecta standardele impuse de producator, tehnologiile, normele de timp si consumurile specificate, procedurile si instructiunile de lucru si de utilizare a echipamentelor;

Oferim:

- Contract pe perioada nedeterminata.
- Program de lucru: de luni pana vineri, orele 7-15.30, weekendurile libere.
- Salariu motivant, loc de munca stabil in cadrul unei companii in plina expansiune.
- Tichete de masa de 40 Lei
- Decontare transport

CARL MANUFACTURING SRL, societate specializata in fabricarea de piese din material compozit de inalta performanta pentru motorsport and industria automotive.

In plina expansiune, CARL MANUFACTURING lucreaza pentru clienti ai industriei automobilistice de renume international.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024