Gratis

VISUAL MERCHANDISER

TEZAUR INVESTMENT GROUP

Candidatul Ideal

Dacă ești pasionat de visual merchandise și de bijuterii, te invităm să te alături echipei TEZAUR.

Este necesar să ai:
  • Experiența de minim 2 ani pe un post similar
  • Ai spirit de echipă, îți place să colaborezi cu ceilalți membri ai echipei.
  • Viziune comerciala
  • Pasiune pentru bijuterii
  • Creativitate
  • Abilități de comunicare, comerciale și analitice.

Descrierea jobului

Ce vei avea de făcut:
  • Ai informații temeinice despre piața bijuteriilor si propui acțiuni de imbunatațire a modului de prezentare a vitrinelor.
  • Asiguri o amplasare corectă și prezentare vizuală a bijuteriilor pe suprafața de vânzare in toate agențiile TEZAUR;
  • Planifici și implementezi toate campaniile și activitățile din magazin împreună cu echipa TEZAUR;
  • Menții vitrinele de prezentare organizate.

Beneficiile tale vor fi:
  • Salariu motivant, bonuri de masa.
  • Bonusuri de loialitate si prime de sarbatori;
  • Traininguri de specialitate si cursuri personalizate;
  • Posibilitati de promovare;
  • Loc de munca intr-o companie de succes, in plina expansiune, stabila pe piata;
  • Apreciere si recunoastere a meritelor si a performantelor in companie.

TEZAUR Investment Group face parte din Grupul TEZAUR, cel mai important grup de servicii financiare nonbancare din Bucuresti. In peste 52 de agentii din Bucuresti, Tezaur ofera imprumuturi financiare, servicii de schimb valutar, precum si vanzari de bijuterii din aur si bijuterii cu diamante.
TEZAUR este cel mai valoros brand dupa gradul de incredere al clientilor nostri fideli.
Consolidam permanent pozitia de leader de piata prin valorile pe care le promovam: Incredere, Siguranta, Flexibilitate, Integritate.

Încredere
Simplitatea si rapiditatea tranzactiilor, gama variata de servicii adaptate permanent nevoilor tuturor sunt asigurate de catre echipa noastra de experti.

Siguranta
Tratam cu respect drepturile individuale ale tuturor clientilor nostri. Bunurile clientilor sunt pastrate în deplina siguranta in spatii confortabile si securizate.

Flexibilitate
Oferim multiple facilitati tuturor clientilor si raspundem cu un plus de beneficii cerintelor acestora. Din dorinta de inovatie, dezvoltam servicii noi, solide, la standarde superioare.

Integritate
Credem in oameni. Apreciem integritatea si respectul. Stim ca la baza fiecarei afaceri de succes sta o comunicare responsabila, sincera si constructiva.
Credem in loialitatea si implicarea tuturor angajatilor Grupului TEZAUR. Investim constant in dezvoltare, promovam creativitatea si incurajam originalitatea.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024