Gratis

Visual Merchandiser - Tommy Hilfiger & Calvin Klein

SARKKROM TRADING SRL

Candidatul Ideal

Vino sa fii parte din povestea noastra si sa cream impreuna experiente memorabile pentru clientii nostri!
Cautam spirite creative si prietenoase care sa se alature echipei noastre de Visual Merchandiser.
Daca esti o fire comunicativa, cu spirit de echipa puternic si pasionat de design vrem sa te avem in echipa.
Impreuna vom da viata magazinelor noastre Tommy Hilfiger cu cele mai frumoase aranjamente si vom crea o atmosfera plina de de entuziasm.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Să ofere îndrumare clienților în privința produselor disponibile în magazin, manifestând bunăvoință și politețe și respectând standardele companiei;
  • Să aranjeze produsele pe rafturi în funcție de colecții și grupuri de culori, de asemenea să le și împacheteze specific unei bune prezentări;
  • Să înlocuiască articolele vândute din magazin și să se asigure că nivelul stocului este menținut;
  • Să pună sistem de alarmă și să marcheze eticheta cu preț și compoziție material;
  • Să se asigure că spațiul de vânzare este zilnic curat și igienizat;
  • Să asigure uniformitatea magazinului aplicând principiile de VM ale PVH Europa;
  • Să participe în mod activ la trainingurile de VM / Academii, împărtășind cunoștințele către ceilalți membri ai echipei, sub supravegherea Coordonatorului VM;
  • Să comunice constant și eficient, ținând întotdeauna cont și asigurând promovarea comercială a produselor;
  • Să urmărească procedurile în timpul alocat si conform specificațiilor, precum rotația produselor, aspectul vitrinei și colecțiilor capsulă, la timpul potrivit, trimițând raportul visual (poze, etc.).

Beneficii:
  • Salariu fix competitiv;
  • Bonusuri de vânzări;
  • Abonament medical;
  • Tichete de masă;
  • Reducere de angajat la produsele companiei;
  • Program flexibil;
  • Training de vânzări și de formare profesională;
  • Posibilități reale de avansare și creștere în cadrul companiei

SARKK S.A,fondată în 1998, este distribuitor exclusiv Tommy Hilfiger în România, Grecia, Cipru, Bulgaria, Albania, Macedonia de Nord și Moldova. Produsele Tommy Hilfiger sunt prezente în magazinele TOMMY HILFIGER, buticuri și o rețea extinsă de magazine selecționate.

De la 1 iulie 2019, Sarkk SA a fost numită distribuitor exclusiv al CALVIN KLEIN în România, Grecia, Cipru, Bulgaria, Albania și Macedonia de Nord.

SARKK S.A. a căutat întotdeauna echilibru și o creştere organică, condusă de valori CSR și de aceea este una dintre cele mai puternice companii din piață, dezvoltându-se constant, captând atenţia celor mai exigenţi consumatori.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 14 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024