Gratis

Vanzator / vanzatoare

Tonis Trade

Candidatul Ideal

Cum ar trebui să fie persoana care se va integra perfect în echipă?
1. Să știe să zâmbească – dorim să ne servin clienții cât mai bine și cu simpatie
2. Să fie dispusă să învețe – căutăm oameni cu dorință de a se dezvolta și de a se autodepăși
3. Să îi placă să muncească - literal vorbind. Apreciem oamenii care muncesc.
4. Să fie sociabilă – Va interacționa cu clienți pe tot parcursul zilei și trebuie să o facă excelent
5. Să fie un bun comunicator – nu căutăm doctoranzi în literatură, dar vrem o persoană care să știe să asculte clientul și să aibă o discuție „amicală” cu acesta.

Descrierea jobului

Ce o să facă această persoană?
- Vinde și informează clientul despre toate produsele și ofertele din magazin
- Ajută clientul să găsească soluția ideală pentru nevoia lui
- Ascultă clientul și-l consiliează
- Probează toate produsele pe care le vinde
- Completează certificatul de garanție al produsului și prezintă pe scurt condițiile
- Împachetează și pregatește marfa pentru expedierea către client dacă aceasta este din magazin
- Face recepția la marfa primită din depozit
- Aranjează produsele la raft
- Afisează eticheta energetica pentru fiecare produs
- Atașează prețurile produselor
- Participă la încărcarea, descărcarea și manipularea produselor
- Participă la curațenia magazinului și a altor spații aferente magazinului

Tonis Trade este o companie privată înființată în anul 1994, având ca obiect de activitate comercializarea produselor de uz casnic, electrocasnice, electronice, audio-video, tehnică de calcul și aparate de aer condiționat.
Suntem tot timpul în căutare de oameni valoroși ca să facă parte din echipa noastră.

Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 1 Iun. 2024