Gratis

Vanzator / vanzatoare

Prospero
5 poziții

Candidatul Ideal

ITI DORESTI UN JOB DELICIOS ? Fii noul nostru vanzator sau vanzatoare!
Prospero cauta colegi noi in magazinele de prezentare cu specific brutarie patiserie cofetarie cafenea.

Iti oferim un post stabil, cu specializare, unde contributia ta e importanta si se vede in fiecare zi.
Ce fel de persoane cautam pentru jobul vanzator in echipele noastre de vanzari?

In magazine cautam colegi corecti si cinstiti; trebuie sa fie persoane energice pentru ca lucram intr-un mediu dinamic; trebuie sa fie interesati sa invete de la si impreuna cu noi.
Daca iti place sa lucrezi cu oamenii si esti pasionat de alimentatia sanatoasa, ai deja un avantaj la angajare.

Descrierea jobului

Credem ca e important sa facem oamenii sa zambeasca, de cate ori putem.
Ce inseamna un job delicios la Prospero?

In prima faza:
- vei invata produsele
- vei aseza si ordona produsele pe raft
- vei servi clientii
- vei asigura in permanenta curatenia rafturilor si a incintei magazinului
- vei ajuta la prepararea sucurilor naturale si a cafelei

Pe masura ce vei invata si vei dovedi implicare vei primi si alte responsabilitati si vei creste in echipa de vanzari Prospero.
Apreciem colegii carora le place sa se implice, pun suflet in ceea ce fac si isi doresc sa lase in urma lor un lucru bine facut.
Pachetul salarial este motivant si evolueaza in functie de performanta fiecarui coleg. Poti beneficia de bonusuri, prime, transportul se deconteaza si salariul iti creste in functie de ce ai invatat sa faci.

Noi ne straduim sa facem o diferenta. De aceea avem nevoie de colegi cu viata, energie, si curajul de a vrea mai mult.
Nu avem joburi pufoase in care mintea si corpul sa stea pe loc.

Brutaria altfel. Nu suntem perfecti, dar incercam sa facem ce trebuie.
Prospero este o brutarie -cofetarie artizanala din Timisoara. Brutaria Prospero si laboratorul de cofetarie sunt amplasate in Parcul Industrial din Calea Torontalului dar produsele ajung la clienti in fiecare zi proaspete prin cele 15 magazine de prezentare din oras, cu ajutorul colegilor din echipele de vanzari de pe fiecare magazin in parte.

Am ales sa lucram cu responsabilitate, cu ingrediente naturale, fara mixuri, premixuri, aditivi, potentiatori de gust si alte ingrediente moderne care garanteaza in ziua de azi uniformitatea produselor, rapiditate in proces si scad sansele de eroare. Intr-o lume a vitezei si a automatizarii noi facem paine cu mainile si cu rabdare. O lasam indelung la dospit pentru a isi dezvolta aromele, luam fiecare bucata in mana, o descantam, o cantarim, apoi o modelam si iar o lasam la odihna.

Ne dorim o lume mai sanatoasa, mai frumoasa si mai curata. Producem natural pentru un prezent mai delicios si mai sanatos, pentru un viitor mai sanatos pentru noi si pentru generatiile urmatoare. Suntem o companie mica cu vise mari, bazata pe oameni care cred in ceea ce fac si vor sa faca o diferenta prin munca lor.

Impreuna vrem sa construim o companie de care sa fim mandri, care sa creasca cu daruire si entuziasm aducand bucurie si sanatate celor din jur. Valorizam munca, incercam constant sa invatam si sa facem mai bine. Nu va promitem ca este usor si caldut alaturi de noi, dar va promitem ca daca doriti veti invata si ca uitandu-va in urma veti fi mandri de ce am realizat impreuna.

Va asteptam cu drag,
Echipa Prospero
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024