Gratis

Vanzator/Vanzatoare - Preparator/Preparatoare

Cvi Vision S.R.L.

Candidatul Ideal

Cofetaria DesserTime Timisoara cauta colega pentru postul de Vanzator/Vanzatoare - Preparator/Preparatoare.

Daca esti o persoana sociabila, amabila, prietenoasa si doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara, te asteptam in echipa noastra. Experienta in domeniul cofetariei nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Sarcini:
-Relationarea cu clientii
-Prezentarea si vanzarea produselor de cofetarie si patiserie
-Preluarea comenzilor
-Prepararea usoara si asamblarea produselor de cofetarie
-Participarea la candy bar-uri si alte evenimente
Programul de lucru este de 2 zile cu 2 zile.

Echipa DesserTime Timisoara este o echipa tanara si muncitoare, in plina crestere, care urmareste in permanenta mentinerea calitatii produselor si a serviciilor oferite clientilor nostrii. Ne facem cunoscuti prin produsele noastre de cofetarie deosebite si prin ingredientele naturale folosite in prepararea acestora. Urmarim in scurt timp deschiderea si celei de a doua locatie in Timisoara.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024