Gratis

VANZATOR/VANZATOARE COFETARIA ANDALUSIA TIMISOARA

SC COFETARIA ANDALUSIA SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Cofetaria Andalusia cauta VANZATOARE!

- cautam persoane serioase, indemanatice, punctuale, oneste;
- experienta in vanzarea produselor de cofetarie/patiserie - constituie avantaj;

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faca?

- receptioneaza produsele si le aranjeaza in vitrina si pe raft;
- sa invete produsele, fiind in stare sa informeze clientul despre toate produsele;
- elibereaza tuturor clientilor bonuri de casa;
- impacheteaza produsele pe care le vinde clientilor;
- raspunde de mentinerea unei bune evidente a incasarilor.

Ce Beneficii Oferim:
- Salariu atractiv;
- Tichete de masa.

Cu o bogata experienta si traditie de peste 15 ani in producerea prajiturilor, Cofetaria Andalusia doreste sa ofere clientilor sai momente dulci si pline de savoare.

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024