Gratis

Vanzator / proiectant bucatarii la comanda TIMISOARA

Moemax RO SRL

Candidatul Ideal

- Ai o pasiune pentru articole frumoase pentru casa
- Ai experienta in vanzarea de mobila sau esti interesat sa inveti
- Ai experiență în design de mobilier sau ai o pasiune pentru designul interior și ai folosit programe de design de mobilier
- Ai cunoștințe de utilizare a computerului
- Demonstrezi un nivel ridicat de angajament și motivație
- Ai experienta in relatii cu clientii
- Ai capacitatea de a face față situațiilor dificile
- Ai o atitudine prietenoasa si rezistenta la stres
- Ai o atitudine proactivă și afinitate pentru numere

Descrierea jobului

Descrierea postului
-Consilierea clientilor in achizitionarea mobilierului de bucatarie si sufragerie
- Realizarea proiectelor pentru bucatarii la comanda
-Implicare in aranjarea magazinului pentru a atrage clienti
- Acordați o atenție deosebită afișajului optim al prețului
- Acordați o atenție deosebită inventarului și produselor existente
- Sunteți persoana de contact pentru clienții noștri în toate problemele legate de organizarea departamentului in care activezi

Noi oferim:
- Scolarizare prin trainer dedicat
- Oportunități de avansare profesională și dezvoltare a carierei
- un loc de muncă sigur, variat și responsabil
- Mediu de lucru placut intr-o echipa motivata
- un venit atractiv si sigur, peste nivelul pieței, constând dintr-o parte fixă motivanta, bonusuri și un comision semnificativ
- transport decontat parțial
- Tichete de masă
- Zi liberă pentru ziua de nastere
- zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in companie
- Asigurare privata de sanatate
-alte beneficii conform contractului colectiv de munca

De la o idee la un concept de succes! mömax inseamna: acasa in trend, la preturi mici

mömax ofera soluții de locuințe la prețuri accesibile și atractive.

Clientul și împlinirea dorințelor sale constituie centrul intereselor noastre. Atitudinea fata de clientii nostri este caracterizata de o onestitate absolută, corectitudine, precizie și respectarea angajamentelor. Loialitatea clienților trebuie să fie asigurată prin servicii perfecte și printr-o procesare fara cusur a comenzilor. Fiecare dintre noi ar trebui să devina client permanent al mömax.

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 31 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024