Gratis

VANZATOR(OARE) MAGAZIN MEZELURI

S.C. VALCOM 50 SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm oameni faini și implicați,care sa lucreze in conditii moderne si intr-un mediu de lucru prietenos.
E momentul pentru un job bun!
Ai timp pentru tine, vei lucra o saptamana si cealalta vei fi liber sa te ocupi de tine si familia ta.
Esti o persoana de incredere, punctuala, organizata si onesta;
Studii medii finalizate
Atitudine pozitiva

Descrierea jobului

Vei servi clienții de la raion prin: porționare, feliere si împachetare ;
Vei afișa, obligatoriu, prețurile și termenele de valabilitate, pentru toate mărfurile expuse la vânzare;
Vei retrage de la vânzare, în timp util, toate produsele nevandabile ( expirate, deteriorate ) și le vei depozita în spațiul destinat;
Vei informa clienții cu privire la produsele și caracteristicile acestora;
Vei respecta cerintele de frig pentru toate produsele cu temperatură controlată;
Vei aranja marfa, conform procedurilor specifice;
Vei incasa contravaloarea produselor achizitionate de catre clienti;
Vei intampina clientii cu respect si cu zambetul pe buze;
Vei aseza marfa in raft respectand termenele de valabilitate;
Vei inventaria stocul din magazin;
Vei receptiona zilnic marfa primita;
Vei intocmi acte necesare desfasurarii activitatii (monetar, registru de casa, dispozitie de plata)
Vei asigura curatenia in magazin;
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Conditii de munca moderne;
Program de lucru foarte flexibil ( lucrezi o saptamana iar urmatoarea esti liber)

Posturile sunt disponibile pentru magazinele magazinele din Bucuresti

Suntem o afacere de familie si producem mezeluri de peste 31 de ani avand o fabrica proprie.
Toata marfa produsa de noi o comercializam in propria retea de magazine aflata in Bucuresti,Ilfov,Ploiesti si Craiova.
Toata organizatia noastra face parte din familia noastra drept urmare ne tratam oamenii cu respectul cuvenit.
Ne marim afacerea in mod responsabil ca sa fim siguri ca putem sa sustinem dezvoltarea noastra
Cea mai mare grija a noastra este sa fim etici atat cu clientii nostri si cu angajatii nostri.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024