Gratis

Vanzator Marghita (f/m)

Sediul Regional Lugoj

Candidatul Ideal

  • Ai minimum studii gimnaziale finalizate.
  • Prietenii te consideră o persoană energică, responsabilă și organizată;
  • Contăm pe tine că poți să lucrezi în ture (dimineață/după-amiază) și în weekend, iar tu contezi pe noi pentru 2 zile libere în timpul săptămânii;
  • Experiența pe un rol asemănător reprezintă avantaj.

Descrierea jobului

Împreună suntem Lidl, Angajator de Top în România și Europa pentru al șaptelea an consecutiv. Vino alături de noi să faci parte dintr-o echipă pe care te poți baza, în care poți crește și de la care poți învăța în fiecare zi. Contează pe noi pentru un job care îți oferă toate beneficiile și oportunitățile care contează pentru tine.

Rolul tău
  • Clienții noștri contează pe tine să fii acolo atunci când au nevoie de ajutor sau au întrebări;
  • Contăm pe tine să aprovizionezi rafturile cu produsele necesare, respectând procesele interne de prezentare, precum și prospețimea produselor (ex: legume – fructe, brutărie etc.);
  • Contăm pe tine să fii acolo atunci când auzi „Casa 3 se deschide pentru dumneavoastră”;
  • Contăm pe tine să ne ajuți la inventarul din magazin;
  • Colegii contează pe tine să asigurați împreună curățenia și buna organizare în magazin.
Oferta noastră
  • Venit mediu brut lunar de 6480 RON raportat la norma de lucru menționată în anunț (include salariu brut, tichete de masă, prime, bonusuri și sporuri).
  • Contează pe noi pentru un plan personalizat de onboarding și un mentor dedicat;
  • Contează pe noi că îți recompensăm suplimentar orice oră lucrată în plus, în weekend sau cu ocazia sărbătorilor legale;
  • Contează pe noi pentru cel puțin un weekend liber pe lună și 2 zile libere de Crăciun și Paște, precum și zile de concediu în plus, pe măsură ce crești alături de noi;
  • Pentru că sănătatea ta contează pentru noi, vei beneficia de asigurare medicală privată și asigurare de viață și accident;
  • Ne dorim ca ziua ta de naștere să fie specială și de aceea, îți oferim o zi liberă de care să te bucuri;
  • Contează pe noi pentru dezvoltarea ta continuă asigurată de programele de training dedicate pe care le oferim.

#NoiLidl asigurăm un sistem de salarizare echitabil și nediscriminatoriu pentru toate rolurile din cadrul companiei.

Suntem prezenți pe piața din România din 2011, iar de atunci ne dezvoltăm sustenabil, oferind produse de calitate clienților, respect partenerilor, susținere comunităților locale, iar angajaților noștri, un loc de muncă sigur ce ține cont de beneficiile care contează pentru ei cu adevărat.
În prezent, în România avem peste 300 de magazine, 6 centre logistice și peste 10.500 de angajați în toată țara. În 2023, am fost desemnați Angajator de Top atât în România pentru al 7-lea an consecutiv, iar în Europa pentru al 6-lea an consecutiv.
Fie că lucrează în magazine, în depozite sau în sediile administrative, toți colegii noștri se dedică acelorași valori și motivației de a fi zi de zi, împreună, tot mai buni.

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024