Gratis

Vanzator - Lucrator comercial Shop&Go zona Moșilor

DAMARIS SALES SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm să ne mărim echipa de colegi la Shop&Go, un magazin de cartier micuț și cochet.
Nu există candidatul ideal, dar ar ajuta abordarea pozitivă și responsabilă a situațiilor apărute, precum și o bună comunicare cu clienții.
Care este profilul pe care îl căutăm:
  • Disponibilitate pentru program de lucru în ture.
  • Responsabilitate și corectitudine;
  • Calm și răbdare;
  • Adaptabilitate și implicare.

Descrierea jobului

Magazinele Shop&Go, angajeaza: Casier / Lucrator Comercial / Vanzator / Consultant Vanzari / Comert / Comert Alimentar / Mega Image / Retail Shop&go

Atribuții principale:
  • aprovizionezi rafturile cu produse si verifici termenul de valabilitate al acestora
  • te asiguri de corectitudinea preturilor de la raft si a afiselor
  • scanezi produsele la casa de marcat si incasezi contravaloarea lor
  • oferi informatii si suport clientilor.

Descrierea companiei

Administrăm magazine SHOP&GO de aproximativ 10 ani.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024