Gratis

Vanzator/e

MISTIC AURA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara in domeniul alimentar reprezinta avantaj,
  • Abilitati excelente de comunicare si interactiune cu clientii,
  • Atitudine pozitiva si dorinta de a invata si de a se dezvolta in domeniu,
  • Flexibilitatea in program si disponibilitatea pentru lucrul in ture, inclusiv in weekend.

Descrierea jobului

  • Gestionarea incasarilor si a caselor de marcat,
  • Intretinerea curateniei si a ordinei in zona de lucru,
  • Prezentarea produselor si oferirea de recomandari in functie de preferintele clientilor,
  • Intampinarea clientilor si oferirea unui serviciu prietenos.

Beneficii:
  • Prime de sarbatori,
  • Oferim cafea, sucuri si produsele patiseriei,
  • Mediu de lucru dinamic si placut,
  • Oportunitati de avansare in cadrul companiei.

Covrigarie-Patiseria Aura, activeaza pe piata de 20 de ani situata in Sectorul 4 Bucuresti. Atmosfera noastra este calda si primitoare, iar aroma proaspata a covrigilor si produselor de patiserie iti imbie simturile inca din momentul in care pasesti pragul.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024