Gratis

Vanzator / e

KILDY MARKET S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:

Ai minimum studii gimnaziale finalizate.
Experiența pe un rol asemănător reprezintă avantaj.
Sa vorbesti frumos cu clientii, sa fii amabil/a.
Cunostinte minime casa marcat, pos.
Sa zambesti des si sa ai o atitudine pozitiva cu clientii si colegii.

Descrierea jobului

Respnsabilitati:

-aprovizionezi rafturile cu produse si verifici termenul de valabilitate al acestora
-te asigura de corectitudinea preturilor si afiselor
-scanezi produsele la casa de marcat si incasezi contravaloarea lor
-oferi informatii si suport clientilor.

Beneficii:

- tichete de masa
- salariu motivant
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024