Gratis

VANZATOR CONSULTANT - CRAIOVA

Viorica Cosmetic SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Loc vacant: Magazin Viorica, PROMENADA MALL, CRAIOVA

Esti persoana pe care o cautam daca:
  • Ai excelente abilitati de comunicare,
  • Inveti repede si esti ambitios,
  • Iti place sa interactionezi cu clientii.
  • Ai experienta in vanzari (avantaje - produse cosmetice sau de parfumerie).

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:
  • Interactiunea cu clientii,
  • Emiterea bonurilor fiscale,
  • Participarea periodica la inventarul din magazin,
  • Colaborarea cu directorul de magazine,
  • Imbunatateste activitatea de vanzari,
  • Participa la activitatile de sortare marfa din magazin,
  • Deschide si inchide magazinul.

Iti oferim:
  • Post de muncă în cadrul lantului de magazine cosmetice in plina dezvoltare (40 magazine pana in 2024 in toata România),
  • Loc de muncă confortabil (magazinele Viorica sunt situate pe arterile principiale si mall-uri unde poti ajunge rapid,
  • Angajare oficiala,
  • Pachet social deplin,
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tânara, dinamica și prietenoasă,
  • Salariu motivațional și plătit la timp, bonusuri si cadouri,
  • Instruire si detasari de serviciu achitate de companie.

Fabrica Viorica-Cosmetic a fost fondată în anul 1889 și până în prezent se poziționează ca cel mai mare producător de produse cosmetice și de parfumerie din Moldova. Noi creăm produse cosmetice, valorificând tot ce e mai bun din cele două domenii – ingrediente naturale și eficacitate susținută profesional. Folosim doar cea mai pură materie primă de origine vegetală (fără reziduuri de pesticide, erbicide și îngrășăminte artificiale) și doar acele ingrediente sintetice care sunt 100% sigure și inofensive.

Mai mult ca atât, credem in relații bazate pe încredere si parteneriat durabil în construirea unui mediu de afaceri sustenabil. Iată de ce venim să Vă oferim produse care vin să răspundă necesităților DVS, dar și care ne permit sa menținem un nivel scăzut al amprentei asupra mediului înconjurător.

Calitatea ireproșabilă a produselor noastre este expresia respectului nostru față de consumatori, reprezintând politica fundamentală a companiei. Iată de ce imaginea companiei noastre este recunoscută datorita continuității, dar si calității produselor pe care le fabricăm.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024