Gratis

Vanzari Call Center

E SHOP 4 ALL S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam o persoana dinamica, dornica sa urmeze o cariera in vanzari si pregatita sa lucreze cu pasiune.

Concret, daca ai:
Atitudine pozitiva, seriozitate, perseverenta
Abilitati excelente de comunicare si negociere telefonic
Dorinta de dezvoltare, orientat catre solutii

Descrierea jobului

O buna capacitate de comunicare si interactiune la telefon
Sa prospectezi piata persoanelor juridice
Sa promovezi si vinzi produse si servicii catre persoanele juridice Telefonic
Sa identifici nevoile clientilor si propui cele mai bune solutii
Sa atingi si depasesti obiectivele de vanzari (target)
Sa vrei sa cunosti foarte bine produsele si serviciile si sa fii la curent cu tendintele industriei
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024