Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Üzletkötő

Arox Equipment SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Tapasztalatból tudod, hogy akárhány "NEM"-et kapsz egy potenciális partnertől, a végén sok kitartással és komolysággal mégis "IGEN" lesz belőle?! Ebben az esetben már alig várjuk, hogy találkozzunk!

Ideális kollégánk vagy ha:
• rendelkezel alapvető műszaki ismeretekkel a lánctalpas futóműkről, lánchajtásos elemekről stb.
• szereted a nehézgépeket és a motoros felszereléseket;
• vonzódsz a műszaki területhez, főleg az építőipari nagy gépekhez;
• ÉLVEZED az értékesítést és annak minden velejáróját;
• szeretsz új lehetőségekre vadászni - a tevékenység nagy része a kutatásra irányul majd;
• INTEGRITÁS, CSALÁD, EGÉSZSÉG ÉS PÉNZ. Ezek mind fontosak, de CSAK a korábban leírt sorrendben;
• úgy gondolod, hogy a munkaadó - munkavállaló mentalitás már nem igazán működik (különösen az ÉRTÉKESÍTÉSben);
• úgy gondolod, hogy a SIKER kitartást és egy nagy adag optimizmust jelent.

Descrierea jobului

Mit fogsz csinálni pontosan:

• a forgalomba hozott termékek értékesítését meglévő és új ügyfelek számára, kereskedelmi stratégiákat alakítasz ki és valósítod meg azokat, a célok elérése érdekében;
• azonosítod az alkatrészeket a kézikönyvek, katalógusok és a dedikált szoftverek alapján, hogy kiajánlhassd őket;
• követed és megbizonyosodsz a folyamatban lévő rendelések probléma mentes menetéről;
• kutatásokat végzel, hogy naprakész légy az új fejlesztésekkel kapcsolatban.
CRM-típusú programokat használsz a vezetőség által igényelt információk jelentéséhez;
• tárgyalsz és szerződéseket kötsz. Biztosítod az ügyféllel kialakított valamennyi feltétel zökkenőmentes alakulását.
• rendelkezel műszaki ismeretekkel, és nagyon rövid időn belül megérted a leendő munkafolyamatokat.
• időd 60%-át a pályán töltöd

Hol fogsz dolgozni?
Magyarország egész területén!

Ha a fentiek mindegyike érdekesnek tűnik, biztosítunk a következőkről:
• egy kiváló csapat tagjává válhatsz;
• támogatunk minden szükséges infrastruktúrával a tevékenység elvégzéséhez (auto, laptop, telefon);
• teljesítnény alapú pénzügyi partnerség;
• a főnökök támogatásáról
• autonómia; új ötletek megvalósításának lehetősége;
• prémiumok ünnepekre, születésnapokra és más fontos eseményekre az életben;
• jövedelem növekedésének korlátlan lehetőségeiről.

Bővebben a www.arox.ro oldalon találhatsz rólunk, de - tudod - csak a csapat tagjaként ismerhetsz meg bennünket igazán! Nincs más dolgod, mint itt jelentkezni, a többi részletet közösen határozzuk meg!

Established in 2008, AROX EQUIPMENT operates as a supplier of spare parts for construction, mining, handling equipment
of materials, landscaping and agriculture and is the official dealer in Romania for some of the world’s leading producers.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024