Gratis

UTILITIES COORDINATOR

Ursus Breweries S.A.

Candidatul Ideal

Cerințe:

  • Absolvent învățământ superior tehnic – preferabil energetică, mecanică;
  • Abilități de comunicare și coordonare;
  • Capacitate de analiză, sinteză, planificare;
  • Cunoștințe de limba engleză – nivel mediu.

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Coordonează departamentul de furnizare și distribuție utilități (centrală aer, centrală frig, centrală termică, stație recuperare CO2);
  • Monitorizează și controlează parametrii tehnici de funcționare optimă a echipamentelor specifice, identifică deviațiile conform procedurilor existente;
  • Planifică și coordonează personalul din subordine (14 persoane);
  • Coordonează activitățile de întreținere în sectoarele în care își desfășoară activitatea;
  • Asigură o comunicare efectivă în cadrul echipei sau/ și cu alte echipe și funcțiuni, inclusiv în relațiile cu furnizorii de servicii;
  • Promovează îmbunătățirea continuă prin implementarea practicilor și proceselor WCM și inovare;
  • Aplică eficient procesul de management al performanței în scopul atingerii indicatorilor de performanță la nivel de echipă, departament și fabrică.

Ursus Breweries este cel mai mare producător de bere din România. Mărcile din portofoliul Ursus Breweries sunt: URSUS, Timișoreana, Ciucaș, Peroni Nastro Azzurro, Stejar, Azuga, Pilsner Urquell.

Ne angajam sa cultivam un mediu de lucru in care diversitatea este celebrata si respectata si in care ne sustinem colegii sa fie autentici! In cadrul Ursus Breweries, companie parte din grupul Asahi Europe and International, credem ca poti STRALUCI ASA CUM ESTI - indiferent de varsta, gen, etnie, orientare sexuala, dizabilitati, religie sau convingeri. Vrem sa te sprijinim sa fii curajos prin individualitatea ta si sa stii ca indiferent cine esti si care sunt circumstantele in care te afli, faci parte din companie fara sa fie nevoie sa te conformezi. Pentru mai multe informații despre Ursus Breweries și programele sale, vă rugăm să vizitați: www.ursus-breweries.ro și www.desprealcool.ro.

Pentru mai multe detalii legate de cariera in Ursus Breweries vizitaţi site-ul nostru de recrutare www. https://ursus-breweries.ro/cariere/pozitii-disponibile/

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024