Gratis

4U Agency - Agentie de TikTok

IMOBNETWORK S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Ce căutăm?

Persoană cu dorința de afirmare, cu spirit de echipă. Este foarte important să fii implicat/implicata și să nu te demoralizezi ușor.

Să cunoști platforma TikTok și să o utilizezi și de asemenea să stăpânești la perfecție limba română (ne interesează să scrii corect gramatical).

Descrierea jobului

Salut! Vrei să stai pe TikTok și să fii plătit?
La 4U Agency asta facem!

Cu siguranță ai auzit de aplicația TikTok.
Probabil deja o și folosești, poate chiar faci și live pe TikTok.

Noi suntem 4U Agency (ne găsești pe TikTok contul) și suntem o echipă de MANAGERI de conturi pe TikTok și ne ocupăm de persoanele care fac LIVE pe TikTok.

Momentan avem o echipă de 23 manageri cu ajutorul cărora am format o echipă de peste 1.600 persoane care fac live-uri pe TikTok.

Dorim să ne dezvoltăm mai mult, de aceea am luat decizia să deschidem și SEDII FIZICE, și începem cu prima locație, în Cluj-Napoca.

Ce căutăm?

Ce ai de făcut?

E simplu! Să stai la birou pe TikTok!
Da da, ai auzit bine! Stai pe TikTok, și ești plătit pentru asta.
Cauți persoane care fac LIVE, le verifici disponibilitatea, îi contactezi și îi convingi să se înscrie în agenție.
Îți este simplu să faci acest lucru, pentru ca TOTUL ESTE GRATUIT pentru ei și au FOARTE MULTE avantaje.

Ce îți oferim?

Un mediu de lucru plăcut, modern, cu o echipă tânără.

Plata fixă + comision + bonusuri!
Ai șanse să ajungi la venituri frumoase lunare, totul ține de implicarea ta.

Totul se face pe baza de COLABORARE, aveți nevoie doar de un SRL sau PFA și un cont bancar pentru a vă putea face plățile lunare.

Nu pierde timpul, e păcat să ratezi o așa șansă, și locurile sunt limitate!

Descrierea companiei

Salutare!

Suntem 4U Agency, o agentie de TikTok Live din Romania.

Noi ne ocupam de persoanele care fac live pe TikTok, le indrumam sa aibe un parcurs cat mai placut si cat mai usor, ii ajutam cu sfaturi in ceea ce priveste activitatea pe live pe TikTok, organizam competitii pe TikTok pentru ei, ii ajutam in momentele in care au probleme la cont, plus multe alte avanataje.

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024