Publicat 15 Iul 2006 | Reactualizat 13 Aug 2006 | Expiră 15 Aug 2006

TRAINER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Studii superioare, de preferinta tehnice – electronica/electrotehnica.
•Cunoasterea limbii engleze la un nivel peste mediu.
•Cunostinte de operare calculator Word, Excel, PowerPoint.
•Abilitati dezvoltate de comunicare.
•Abilitati de prezentare.
•Capacitate de coordonare a echipei.
•Usurinta de a vorbi in public.

Descrierea jobului

•Inventarierea nevoilor de scolarizare si calificare profesionala a personalului.
•Planificarea, organizarea si conducerea programelor de scolarizare.
•Analiza rezultatelor scolarizarilor efectuate.
•Actualizarea si realizarea training-ului de inductie.
•Actualizarea si realizarea cross-training-ului si a re-training-ului.
•Gestionarea si pastrarea la zi a bazei de date cu evidenta scolarizarilor si calificarilor.
•Coordonarea activitatii de evaluare a competentelor personalului direct productiv
•Gestionarea bazei de date a competentelor personalului direct productiv.
•Acordarea asistentei la trainingurile de abilitati personale.
•Gestionarea si promovarea resurselor de e-learning.
•Participarea la organizarea si analiza activitatii de evaluare a personalului.
•Duce la indeplinire si alte sarcini incredintate de seful direct sau managerul de departament.

HONEYWELL International Inc. proiecteaza si produce solutii de viitor in domeniul controlului in automatizari industriale si civile, produse si servicii pentru domeniul aero-spatial, produse pentru domeniul auto, produse generatoare de energie, produse chimice speciale, materiale plastice si produse electronice de inalta tehnologie. Honeywell se incadreaza astfel in elita companiilor de top ale lumii. Honeywell are peste 100.000 angajati in intreaga lume, prezentand o cifra de afaceri de peste 25 mld. USD in anul 2004. Novar Electric Romania, care activeaza in Lugoj din 1993, face parte din concernul Honeywell International Inc. si are ca obiect de activitate produsele din domeniul de siguranta a vietii, avand in prezent peste 700 de angajati

HR CONSULTING asigura servicii de management in domeniul resurselor umane si servicii de dezvoltare personala in functie de necesitatile clientului, punand accent pe optimizarea si promovarea performantelor, si o abordare inovativa in domeniul resurselor umane. Pentru a sprijini dezvoltarea firmei Honeywell din Lugoj, HR CONSULTING ajuta Novar Electric Romania sa recruteze candidati talentati si motivati pentru diverse posturi.

Expirat
TRAINER  -  HONEYWELL prin HR CONSULTING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles