Gratis

Trainer Limba Engleza

Cambridge Educational of Bucharest

Candidatul Ideal

Ce așteptări avem de la tine:
- nivelul tău de engleză este minim B2;
- ești o persoană motivată, organizată, implicată, punctuală;
- iți dorești să te perfecționezi continuu;
- iubești copiii și interacțiunea cu aceștia;
- ai o atitudine pozitivă, ești creativ(a) și deschis(a) către noi metode de predare a limbii engleze.

Constituie avantaj:
- poți susține un curs interactiv;
- ai minim un an de experiență în activitatea de predare a limbii engleze copiilor, adolescentilor si adultilor;
- ai absolvit de curând studiile superioare;
- deții atestate de limbă engleză (Cambridge, IELTS, TOEFL etc);
- cunoasterea materialelor de predare de profil;

Descrierea jobului

Ce îți oferim:
- posibilitatea de a preda part time cursuri de engleză pregatitoare pentru examenele Cambridge, cursuri de conversatie, cursuri intensive de vară;
- posibilitatea de a-ți îmbunătăți continuu metodele de predare conform standardelor Cambridge;
- posibilitatea de a-ți îmbunătăți nivelul de limbă engleză prin participarea gratuită la cursuri cu nivel avansat;
- un pachet salarial atractiv si stimulant;
- bonusuri si recompense pentru performante deosebite;
- posibilitatea de a te înscrie la examene Cambridge gratuit;

Primii pași pentru a intra în echipa Cambridge Educational:
- ne trimiți CV și scrisoare de intenție;
- participi la un interviu și dai un test de limba engleză;
- asiști la câteva lecții susținute de profesorii noștri;
- susții cel puțin o lecție în care îți pui în valoare creativitatea și teaching skills;
- participi la interviul final de angajare;

Cambridge Educational este Centru autorizat de pregatire a examenelor Cambridge începând cu anul 2012 și ofera cursuri de limbă engleză atât copiilor cât și adulților cu posibilitatea certificării cunoștintelor la nivel international. Modul de predare interactiv, abordarea prietenoasa si orientata spre rezultate a profesorilor definesc metoda noastra unica de predare!
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024