Gratis

TOPOMETRIST

SC ELECTROCONSTRUCTIA ELECON SA

Candidatul Ideal

  • Certificat de autorizare ANCPI
  • Diplomă de licență în domeniul topografiei sau o disciplină similară
  • Experiență relevantă în măsurători topografice și utilizarea echipamentelor specifice
  • Abilități excelente de analiză și interpretare a datelor topografice
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii și clienții
  • Atenție la detalii și precizie în efectuarea măsurătorilor
  • Capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan și de a respecta termenele limită

Descrierea jobului

  • Efectuarea profilurilor transversale si longitudinale.
  • Masurarea terenurilor pentru realizarea planurilor cotate
  • Efectuarea de trasari si verificari in constructii
  • Executarea masuratorilor topografice pentru obtinere viza OCPI.
  • Masuratori topografice si cadastrale, masuratori GPS, integrarea datele provenite din masuratori si alte metode de achizitie de date
  • Extragerea datelor din plansele proiectului (plan situatie, profil longitudinal, profile transversale), inclusiv prin interpolare acolo unde este cazul, precum si verificarea acestor planse . topografic
  • Materializarea (trasarea) in teren a datelor sus-mentionate
  • Ridicari topografice in vederea determinarii cantitatilor de lucrari executate si calculul acestor cantitati pe baza profilelor transversale rezultate
  • Cunostinte de operare PC si a pachetului Microsoft Office (Word, Excel) si a programelor specifice: AutoCad, TopoLT, CadGen,ProfLT și altele.

BENEFICII:
  • Salariu competitiv, in functie de experienta in domeniu;
  • Asigurare de sanatate;
  • Tichete de masa.

Asteptam C.V.-urile dumneavoastra si pe adresa de mail : geanina.suto@eleconbv.ro

Societatea desfasoara activitati de constructii montaj in domeniul electric, precum si lucrari specifice confecti metalice

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024