Gratis

Topometrist / Tehnician Masuratori / Operator Calculator

Mcm Prev S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Candidatul trebuie sa aiba capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte;
  • Foarte bună capacitate de planificare, organizare și sinteză;
  • Foarte bune abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • Rigurozitate și atenție pentru detalii;
  • Rezistență la stres;
  • Inițiativă în acțiuni;
  • Orientare către rezultate;
  • Simțul datoriei și al responsabilității;
  • Perseverență, flexibilitate, consecvență.

Candidatul trеbuiе sа fiе un bun lucrаtor in еchipа,dаt fiind fаptul cа o sa cоlаbоrеzе аctiv cu cоlеgii dе departamеnt si sa dеа dоvаdа dе profesiоnalism .Avand in vedere ca avem disponibil si un post pentru candidatii fara experienta, va asiguram de faptul ca, colectivul nostru este unul prietenos si suntem siguri ca veti putea acumula experienta in domeniul constructiilor pe toate categoriile:civile,alimentari apa si canal, constructii metalice, etc.

Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la numarul afisat mai jos :0766.058.294

Descrierea jobului

Societate Constructii angajaza persoanal dedicat si responsabil cu sau fara experienta pentru domeniul constructiilor (civilie,drumuri,apa,canal, etc.)
Departamentul nostru tehnic cauta sa isi mareasca echipa.
  • Salariul este motivant si se va negocia in functie dе abilitatile si nivelul dе experienta al candidatului.
  • Programul de lucru este de la ora 09:00-17:00 cu pauza de masa.
  • Transportul se deconteaza.
Sediul se afla in Localitatea Isalnita

Jobul consta in mare parte in operarea si introducerea datelor in calculator, pentru acest lucru candidatul trebuie sa aiba cunostiine in operarea programelor Microsoft Office.

Compania noastra activeaza in domeniul constructiilor din anul 2000, avem proiecte finalizate in domeniul constructiilor civile cat si industriale(alimentari cu apa si canal,drumuri, etc.)
Dorim sa ne marim echipa si sa colaboram pentru un viitor mai bun.
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 28 Febr. 2024 Expiră 29 Mart. 2024