Gratis

Tinichigiu, vopsitor auto - Danemarca

Scandinavian Recruitment & Consulting S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență în domeniu OBLIGATORIU;
  • Certificat/Atestat;
  • Permis conducere categoria B constituie un avantaj;
  • Cunoașterea limbii engleze, nivel mediu;
  • Capacitatea de a lucra atât în echipă, cât și individual;
  • Serios și responsabil.

Descrierea jobului

  • Lucru în atelier cu mașini mici si dube;
  • Cazare și transport asigurate de angajator;
  • Program de lucru: 40 ore/săptămână;
  • Salariu de început 3000€, cu posibilitatea de a ajunge la 4500€.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024