Gratis

TINICHIGIU AUTO

Di-Bas Auto SRL

Candidatul Ideal

- calificare
- dexteritate manuala
- imaginatie tehnica
- vedere spatiala
- rabdare
- precizie
- seriozitate
- abilitate de auto-organizare a muncii
- vedere buna
- responsabil
- onest
- dispus sa lucreze in echipa

Descrierea jobului

• Actioneaza pentru indeplinirea obiectivelor service-ului si ale postului;
• Efectueaza constatarile tehnice la solicitarea consultantului de service sau a sefului de service, la sosirea autoturismului in vederea programarii.
• Analizeaza comanda de lucru primita de la consultantul de service sau seful de service, introduce in service autoturismul a carui comanda a primit-o, se informeaza de la operatorul piese de schimb service de existenta pe stoc a pieselor necesare executarii lucrarilor, comunica sefului de service sau receptionerului necesarul de lucrari si piese de schimb;
• Executa lucrarile de reparatii inscrise in comanda dupa primirea acceptului de la consultantul service sau seful de service;
Colaboreaza cu echipa.

Beneficii:
Tichete de masa
Bonusuri in functie de realizarile lunare.

Di-Bas Auto reprezentanta multimarca cu o experienta in Piata auto de peste 25 ani, cu o echipa dinamica orientata catre rezultate.
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024